• W 2022 roku WOŚP zagrał już po raz 30 !

Nasza Szkoła i SKO-wicze przyłączyli się do tegorocznej akcji! W piątek 28 stycznia odbyła się zbiórka pieniężna w klasach I-III. Szkolni wolontariusze zebrali kwotę 542 zł.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie naszej akcji :)

Ogólnopolski „Test Wiedzy SKO”

Uczniowie Jedynki nie leniuchują, tylko ambitnie pracują !

Część odważnych uczniów naszej szkoły przystąpiła do tegorocznej ogólnopolskiej edycji testu wiedzy SKO.

To wyjątkowe wydarzenie mające charakter edukacyjny. Test sprawdzał wiedzę uczniów dot. m. in. finansów, ekonomii, zdrowego stylu życia i cyberbezpieczeństwa. Organizatorem testu był Polski Bank PKO.

Ze względów bezpieczeństwa i obecnej sytuacji epidemiologicznej konkurs odbył się w formie elektronicznej. Polegał na udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania w określonym czasie, podzielony był na kategorie wiekowe uczestników ( klasy 0-2, klasy 3-4, klasy 5-6).

Do udziału w teście zgłosiło się 25 uczniów, z czego 18 osób zaliczyło test otrzymując

Dyplom „Mistrza Wiedzy SKO”.

Oto nasi Mistrzowie :)

Julia Bajorek

Michalina Wysocka

Alan Malec

Szymon Dziełak

Wiktoria Jasko

Malwinka Joachimczyk

Mateusz Jasionek

Oliwia Jasionek

Gratuluję Mistrzom i dziękuję wszystkim za udział w teście!

Opiekun SKO

J. Szydlik