• Drodzy Uczniowie

Bank PKO organizuje ogólnopolski „Test wiedzy SKO”.

Do udziału w nim zapraszam wszystkie dzieci do 13 roku życia ( również te, które nie posiadają konta SKO). Chętnych uczniów proszę o zgłoszenia na dziennik elektroniczny do nauczyciela Justyna Szydlik. Zgłaszać się można do 18 kwietnia (niedziela). Każdy zgłoszony uczeń otrzyma materiały edukacyjne na swoje konto, które pomogą się przygotować do testu. Test odbędzie się w terminie 19-25 kwietnia 2021 roku. Będzie go można rozwiązać w formie internetowej – bez konieczności wychodzenia z domu( np. na komputerze, na telefonie) lub papierowej. Każdy zgłoszony uczeń otrzyma materiały edukacyjne na swoje konto ucznia lub rodzica, które pomogą przygotować się do testu.

Pamiętajcie! Każdy może zostać „Mistrzem wiedzy SKO”!

Zachęcam do udziału. Czekają ciekawe nagrody!

Czekamy na Wasze zgłoszenia!!!

Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie organizowanym z okazji zbliżającego się święta naszej szkoły.

Zadanie polega na wymyśleniu hasła promującego naszą szkołę lub krótkiego wierszyka, rymowanki o szkole. Warto zaznaczyć, że nasza Szkoła Podstawowa nr 1 jest jedną z największych szkół w mieście z wieloletnią tradycją i wyjątkową historią. Patronem szkoły jest Tadeusz Kościuszko. W szkole rozwijamy swoje pasję, zainteresowania i uczymy się nowych rzeczy oraz nawiązujemy nowe kontakty koleżeńskie i przyjaźnie. Pamiętajmy szkoła uczy, bawi i rozwija!

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest MSU i SKO panie K. Brzostek i J. Szydlik.

2. Do konkursu zapraszamy wszystkich chętnych uczniów z klas I-III.

3. Konkurs będzie przeprowadzony w dwóch kategoriach tematycznych: * hasło promujące szkołę ; * wiersz, rymowanka o naszej szkole

4. Celem konkursu jest napisanie krótkiego wiersza, rymowanki albo wymyślenie hasła promującego naszą szkołę z okazji zbliżającego się święta szkoły.

5. Prace należy dostarczyć na świetlicę szkolną do 22 marca ( poniedziałek ) lub przesłać na pocztę e-mail sp_1ostrowmazowiecka@tlen.pl

6. Pracę trzeba opisać na odwrocie: imię, nazwisko oraz klasa.

7. Forma wiersza lub hasła dowolna. Treść zgodna z tematem dotycząca naszej Szkoły Podstawowej nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej.

8. Hasło lub wiersz nie może być wcześniej publikowany ani nagradzany. Nie może być plagiatem utworów zamieszczonych w internecie.

9. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone i umieszczone na stronie szkoły, na Szkolnym Blogu SKO i na szkolnym FB.

10. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie danych osobowych uczestnika.

Wyniki Konkursu " EKO- Zabawka XXI wieku".

Szkolny konkurs plastyczny " Eko-Zabawka XXI wieku" został rozstrzygnięty. Jury w składzie Wicedyrektor mgr Joanna Krzyżak, Pani mgr Grażyna Duda i Pani mgr Katarzyna Trętowska wyróżniły następujące prace:

W kategorii klas I:

I miejsce Tobiasz Wardaszko kl. Id

II miejsce Szymon Najgrodzki kl. I b

III miejsce Aleksandra Żach kl. I a

wyróżnienie: Kornelia Drozd- Michalik kl. I d, Mateusz Raciborski kl. I b, Jakub Zalewski kl. Id

W kategorii klas II- III:

I miejsce Nicola Roliński kl. III b

II miejsce Ania Magdaleńska kl. II b

III miejsce Julia Bączyk kl. II d

Wyróżnienie: Amelia Głębocka kl. IId

W kategorii klas IV-VIII: