• Egzamin Ósmoklasisty

• do 24.02.2022

Zmiana deklaracji językowej

Przyjęcie od rodziców uczniów informacji o zmianie języka obcego na inny nauczany w szkole.

• do 26.11.2021

Oświadczenia rodziców

Przyjęcie oświadczeń rodziców uczniów o korzystaniu albo niekorzystaniu podczas egzaminu z dostosowań wskazanych przez radę pedagogiczną.

• do 22.11.2021

Informacja dla rodziców uczniów o przyznanych przez RP dostosowaniach

Rodzice są informowani, jakie dostosowania form i warunków przeprowadzania egzaminu RP SP1 przyznała ich dzieciom.

Rodzice mogą zgodzić się na wskazane dostosowania bądź nie.

• do 15.10.2022

Przyjęcie opinii z PPP oraz zaświadczeń

Przyjęcie od rodziców uczniów zaświadczeń o stanie zdrowia oraz opinii poradni psychologiczno-pedagogicznych (w przypadkach losowych również później, niezwłocznie po ich otrzymaniu).