• Europejski Dzień Sportu Szkolnego

Dziś w piątek 25 września, wspólnie ze szkołami z całej Europy i świata obchodziliśmy Europejski Dzień Sportu Szkolnego /ESSD/.
      To jedno z tych wydarzeń, w którym nie mogło nas zabraknąć !!!
      Europejski Dzień Sportu Szkolnego 2020,  w Szkole Podstawowej nr 1  w Ostrowi Mazowieckiej odbył się w kilku turach
      W celebracji tego święta udział wzięli chętni uczniowie i nauczyciele.
      60 minut - to  minimalny czas aktywności fizycznej, który wykonaliśmy na lekcji  wychowania fizycznego, języka polskiego, matematyki, lekcji wychowawczej.  Pomysłami na  aktywność ruchową były: spacery, przebieżki w parku miejskim, jazda na rowerach i deskorolkach w parku i ścieżce rowerowej, ćwiczenia na siłowni plenerowej, zabawy z przyborami i godziny intensywny mecz  w piłkę siatkową na hali Mosir Ostrów Maz.
      Uczniowie i Nauczyciele spędzając  aktywnie czas, świetnie się bawili i  zadbali o swoje zdrowie.
      Aktywność ruchowa będzie nam towarzyszyć przez całe życie i ten Dzień Sportu motywował nas  do działania!!!

Nagrania z wydarzeń dostępne na Facebook'u!

• Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Ostrowi Mazowieckiej
      • sekretariat.sp1ostrow@gmail.com