• Nasze relacje sportowe z czasu zdalnej nauki!

Najprostsza forma ruchu to spacer na świeżym powietrzu. To najlepszy pomysł na aktywność ruchową po codziennym
      zdalnym nauczaniu.

W ramach zdalnego WF-u wychodzimy po lekcjach na krótki, długi, jakikolwiek spacer i monitorujemy aktywność fizyczną
      w aplikacjach telefonicznych.

Zabieramy ze sobą i zachowując reżim sanitarny, wzmacniamy nasza kondycję fizyczną.

Oto relacje naszych uczniów, którzy na bieżąco przekazują nauczycielom swoją aktywność.

Nasza pasja to ruch... po zdalnych lekcjach wskakujemy na desunie i rowerki... I zima nam w tym nie przeszkadza.

Oto nasze relacje z aktywności po lekcjach.

Zima dobiega końca.... uff.

To nasza relacja z zadań, jakie mieliśmy wykonać po lekcjach na zdalnym WF.

Ciężka praca to była ale się opłaciła.

były na "6", wyprowadzone, nasza kondycja fizyczna wzmocniona.

"WF w domu"

Relacje filmowe chłopców z wykonanej aktywności ruchowej, odtwarzamy zadania przesłane przez nauczyciela lub wdrażamy własne pomysły.

Relacje filmowe dziewcząt z wykonanej aktywności ruchowej, odtwarzamy zadania przesłane przez nauczyciela lub wdrażamy własne pomysły.

Szkolny Klub Sportowy

Mamy już zielone światło na udział w zajęciach pozalekcyjnych i spędzenie aktywnie czasu wolnego na świeżym powietrzu.

Dzięki uprzejmości MOSiR Ostrów Mazowiecka  dziś korzystaliśmy z LODOWISKA.

Bieg Niepodległości 2020 - wersja wirtualna

Społeczność naszej szkoły odpowiedziała na apel MOSiR Ostrów Mazowiecka i wzięła udział w wirtualnym biegu:
      VI Biegu Wolności i Solidarności.

Aktywność wykonaliśmy w dniach od 08 listopada do 22 listopada 2020 roku. Dystans honorowy 600 m. (minimum) pokonaliśmy w dowolnym miejscu.

Każdy uczeń biegł indywidualnie i dostosował trasę oraz bezpieczeństwo do swoich możliwości.

Celem głównym biegu było uczczenie Narodowego Święta Niepodległości 11 Listopada, a celem dodatkowym, wykonanie aktywności ruchowej jako praca domowa w nauczaniu zdalnym.

Uczestników nagrodziliśmy "szóstkami z wf" i brawami.

MOSiR Ostrów Mazowiecka nagrodzi Was pamiątkowymi medalami

Nikola Brzozowska, Weronika Fiedoruk, Anita Mikołajczyk, Wiktoria Kurowska,

Julia Lendzioszek, Paweł Rudziński, Bartosz Szulęcki, Adam Szymański,

Jakub Tułowiecki, Mateusz Wach, Adrian Wasilewski, Tomasz Żebrowski,

Zofia Chmielewska, Oliwia Depta, Magdalena Kowalska, Aleksandra Kozłowska, Oliwia Lendzioszek,

Klaudia Przybysz, Sandra Przybysz, Wiktoria Lendzioszek.

Europejski Dzień Sportu Szkolnego

Dziś w piątek 25 września, wspólnie ze szkołami z całej Europy i świata obchodziliśmy Europejski Dzień Sportu Szkolnego /ESSD/.
      To jedno z tych wydarzeń, w którym nie mogło nas zabraknąć !!!
      Europejski Dzień Sportu Szkolnego 2020,  w Szkole Podstawowej nr 1  w Ostrowi Mazowieckiej odbył się w kilku turach
      W celebracji tego święta udział wzięli chętni uczniowie i nauczyciele.
      60 minut - to  minimalny czas aktywności fizycznej, który wykonaliśmy na lekcji  wychowania fizycznego, języka polskiego, matematyki, lekcji wychowawczej.  Pomysłami na  aktywność ruchową były: spacery, przebieżki w parku miejskim, jazda na rowerach i deskorolkach w parku i ścieżce rowerowej, ćwiczenia na siłowni plenerowej, zabawy z przyborami i godziny intensywny mecz  w piłkę siatkową na hali Mosir Ostrów Maz.
      Uczniowie i Nauczyciele spędzając  aktywnie czas, świetnie się bawili i  zadbali o swoje zdrowie.
      Aktywność ruchowa będzie nam towarzyszyć przez całe życie i ten Dzień Sportu motywował nas  do działania!!!

Nagrania z wydarzeń dostępne na Facebook'u!