20.02.2024

Samorząd Uczniowski tradycyjnie zorganizował walentynki. Tego dnia działała poczta Walentynowa, dzięki której uczniowie klas I – VIII mogli przesłać życzenia swoim sympatiom, przyjaciołom, nauczycielom.

Dodatkowo uczniowie wzięli udział w konkursie na walentynowy makijaż. Komisja, składająca się z członków SU, opiekuna SU i Pani Dyrektor, wyłoniła troje zwycięzców, którzy w nagrodę otrzymali drobne upominki.

• Walentynki klas 1-3

16.02.2024

Dzień św. Walentego był świetną okazją do przypomnienia Wszystkim, że walentynki możemy celebrować cały rok… Bo przecież miłość, akceptację, uznanie, zrozumienie, pomoc, wdzięczność, wsparcie i przeprosiny okazujemy sobie nie tylko od święta.

Mały Samorząd Uczniowski zadbał o odpowiedni klimat, nie zabrakło serduszek, uśmiechu i walentynkowego pojazdu. Zobaczcie sami…

• Pokaz iluzjonisty

16.02.2024

14 lutego społeczność szkolna została zaproszona w podróż do krainy magii, czarów, iluzji, tam gdzie nierealne i niemożliwe staje się rzeczywiste i bliskie. W tę podróż zabrał nas iluzjonista pan Łukasz Ogonowski, uczestnik VII edycji programu "Mam Talent", który swoimi pokazami od ponad 17 lat zadziwia publiczność w całej Polsce oraz Europie. Występ pana Łukasza nie tylko nas bawił, ale przede wszystkim uczył, rozwijał logiczne myślenie, koncentrację i spostrzegawczość. W sposób znany jedynie iluzjoniście wiele przedmiotów w mgnieniu oka zmieniało kolor, znikało oraz pojawiało się w rękach czarodzieja. Wszystkie magiczne epizody posiadały barwną i wielozmysłową oprawę. Uczniowie i nauczyciele byli nie tylko widownią, ale w wielu momentach również stawali się uczestnikami pokazu. Wybrane osoby mogły spróbować swoich sił u boku iluzjonisty. To było prawdziwe show, po którym wciąż mnożyły się pytania: Jak On to zrobił ?

• Bal karnawałowy klas 1-3

09.02.2024

8 lutego 2024 r. wspólnymi siłami rodziców dyrekcji i nauczycieli zorganizowano w naszej szkole bal karnawałowy. Na pięknie udekorowanej sali przez grupę do zadań specjalnych pod opieką pani Joanny Kowalczyk i pani Marleny Kempisty bawiło się wielu uczniów najmłodszych klas przebranych za różnorodne postaci ze świata baśni, filmu i nie tylko. Dzieci tańczyły w rytm muzyki przygotowanej przez profesjonalnego didżeja i wzięły udział w zabawach zaproponowanych przez animatorów. Dominowały zabawy z gadżetami karnawałowymi - pomponami, serpentynami i piłeczkami. Uczniowie preferowali zabawy w kole oraz tańce z naśladowaniem. Wybrano króla i królową balu. Ogromną popularnością cieszył się bufet zorganizowany przez opiekunów Fundacji św. Mikołaja - panią Katarzynę Nagórkę i panią Ewę Ślepowrońską oraz Drużynę Harcerską z panią Grażyną Dudą. Pani wicedyrektor Joanna Krzyżak oraz kadra pedagogiczna zapewnili uczniom bezpieczną zabawę. Pani Klaudia Markowska uwieczniła to niecodzienne spotkanie tworząc fotorelację. Bal był świetną okazją do budowania więzi rówieśniczych i zapewnił wychowawcom wspólne spędzenie czasu z uczniami poza lekcjami.

Więcej zdjęć znajdziecie TUTAJ!

09.02.2024

Dnia 7 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas IV – VIII.   W czasie balu Samorząd Uczniowski wybierał króla i królową balu.  Głównym kryterium były wyczyny na parkiecie. Wybrano trzy dziewczyny i trzech chłopców, którzy najlepiej tańczyli przez cały bal. Następnie wybrani chłopcy wylosowali wybrane dziewczyny i tak dobrane pary musiały zaprezentować swoje umiejętności taneczne, a widownia oceniała ich umiejętności.  Najlepsza para wygrała wszystkie konkurencje taneczne i otrzymała tytuł króla i królowej balu 2024. Julka i Bartek zostali udekorowani koronami i otrzymali słodkie upominki, ufundowane przez SU.

Uczestnicy balu mogli robić sobie zdjęcia na ściance karnawałowej i w fotobudce.

Po tanecznych wyczynach na sali uczniowie mogli regenerować siły w bufecie przygotowanym przez uczniów i opiekunów Fundacji świętego Mikołaja. Bufet cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Pozostałe zdjęcia znajdują się TUTAJ!