• Nakręć film o spisie i wygrywaj!

      Taka historia zdarza się raz na 10 lat! Przygotuj krótki maksymalnie dwuminutowy film zachęcający do udziału w spisie powszechnym. Masz szanse na atrakcyjne nagrody, w tym telewizyjną emisję Twojego dzieła!

      Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) to dla każdego z nas dobra okazja do zastanowienia się nad naszym życiem: sięgnięcia do wspomnień z przeszłości, ale też snucia planów na najbliższe lata. To także moment refleksji, nie tylko nad naszą przyszłością, ale również naszego kraju oraz miejsca, w którym mieszkamy: naszej gminy, miasta lub wsi. To właśnie w oparciu o dane przekazywane w spisie będą podejmowane decyzje dotyczące przyszłości i rozwoju Twojej miejscowości, mające w konsekwencji wpływ m.in. na jakość Twojego życia. Dlatego spis jest tak ważny i należy wziąć w nim udział!

     • Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

      Dnia 25 czerwca 2021 roku o godz. 9 na szkolnym dziedzińcu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Niestety z przyczyn pandemicznych w apelu brali udział tylko uczniowie klas ósmych. Pozostali odebrali swoje świadectwa na spotkaniach z wychowawcami w klasach.

      Uroczystość rozpoczęła dyrektor szkoły p. Ewa Subda, witając uczniów, nauczycieli, rodziców oraz przybyłych gości. Podziękowała gronu pedagogicznemu i ósmoklasistom za pracę, czasem wymagającą wielu wyrzeczeń i poświęceń, którą musieli wykonać w tym trudnym dla nas wszystkich roku.

     • NSP 2021

      Spisz się, jeśli nie chcesz zapłacić grzywny!

      Obowiązek udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) jest nałożony na Ciebie mocą ustawy. Jeśli uporczywie będziesz odmawiać spisania się, grozi Ci kara grzywny w wysokości nawet do 5 tys. złotych! Już trwają przygotowania pierwszych wniosków do sądu.

  • Librus Synergia
  • Godziny dzwonków

   Poniedziałek 02.08.2021
  • Galeria zdjęć

    brak danych
  • Biuletyn informacji publicznej