• Godziny dostępności nauczycieli

      • Lp.

        Nazwisko i imię

        Dzień tygodnia, miejsce oraz godziny zajęć

        1.  

        Subda Ewa

        Wtorek 14:00 – 15:00

        1.  

        Krzyżak Joanna

        Środa 12:00 – 13:00

        1.  

        Wójcik Urszula

        Środa 14:00 – 15:00

        1.  

        Borowa Maryla

        Wtorek 7:20 – 8:20

        1.  

        Brzostek Beata

        Wtorek 7:30 – 8:30

        1.  

        Brzostek Katarzyna

        Poniedziałek 15:00 – 16:00

        1.  

        Chętnik Łukasz

        Wtorek 12:00 – 13:00

        1.  

        Deluga Małgorzata

        czwartek 13:45 – 14:45

        1.  

        Duda Grażyna

        Poniedziałek 14:00 – 15:00

        1.  

        Duda Hanna

        Wtorek i Środa 8:15 – 8:45

        1.  

        Dziełak Joanna

        Wtorek 11:00 – 12:00

        1.  

        Gregorek Marzena

        Czwartek 12:30 – 13:30

        1.  

        Gumowska Weronika

        Czwartek 16:15 – 16:45

        1.  

        Hartman Katarzyna

        Czwartek 11:30 – 12:30

        1.  

        Hocimska Małgorzata

        Poniedziałek 12:00 – 13:00

        1.  

        Jaroszkiewicz Barbara

         

        1.  

        Karpińska Magdalena

        Czwartek 13:00 – 14:00

        1.  

        Kempisty Marlena

        Środa 12:45 – 13:45

        1.  

        Kowalczyk Joanna

        Piątek 15:45 – 16:45

        1.  

        Kożuchowska Anna

        Poniedziałek 14:00 – 15:00

        1.  

        Krupińska Katarzyna

        Poniedziałek 14:00 – 15:00

        1.  

        Kuczyńska Lilianna

        Czwartek 13:00 – 14:00

        1.  

        Kuczyński Łukasz

        Czwartek 12:00 – 13:00

        1.  

        Kukwa Emilia

        Poniedziałek 14:00 – 15:00

        1.  

        Kurek Wojciech

        Poniedziałek 12:00 – 13:00

        1.  

        Kwiatkowska Joanna

        Środa 14:30 – 15:30

        1.  

        Lasoń Agnieszka

        Piątek 9:05 – 10:05

        1.  

        Lewocz Małgorzata

        Czwartek 12:30 – 13:30

        1.  

        Łuniewska Beata

        Czwartek 9:05 – 10:05

        1.  

        Malec Jolanta

        Wtorek 9:15 – 10:15

        1.  

        Mateusiak Agnieszka

        Wtorek 13:45 – 14:45

        1.  

        Matusiak Magdalena

        Czwartek 11:35 – 12:35

        1.  

        Michalik Magdalena

        Czwartek 11:30 – 12:30

        1.  

        Mielnicki Marcin

        Czwartek 12:45 – 13:45

        1.  

        Nagórka Katarzyna

        Środa 10:00 – 11:00

        1.  

        Osiecka Marzena

        Środa 12:40 – 13:40

        1.  

        Pędzich Dominika

        Poniedziałek 9:00 – 1:00

        1.  

        Polak Cezary

        Poniedziałek 14:45 – 15:45

        1.  

        Polak Ewa

        Wtorek 15:20 – 16:20

        1.  

        Predel Gabriela

        Czwartek 10:05 – 11:05

        1.  

        Prekiel Katarzyna

        Środa 10:30 – 11:30

        1.  

        Przygoda Weronika

        Poniedziałek 10:30 – 11:30

        1.  

        Pych Anita

        Piątek 11:35 – 12:35

        1.  

        Rydzewska Beata

        Piątek 12:45 – 13:45

        1.  

        Samsel Wojciech

        Czwartek 13:00 -14:00

        1.  

        Sitek Katarzyna

        Poniedziałek 9:35 – 10:35

        1.  

        Sochocka Lipska Beata

        Poniedziałek 12:40 – 13:40

        1.  

        Sommer Katarzyna

        Poniedziałek 11:00 – 11:30

        1.  

        Sommer Leszek

        Czwartek 13:45 – 14:45

        1.  

        Stachowiak Iwona

        Czwartek 7:30 – 8:30

        1.  

        Suchodolski Radosław

        Wtorek 16:30 – 17:30

        1.  

        Szewczyk Teresa

        Wtorek 13:30 – 14:30

        1.  

        Szydlik Justyna

        Poniedziałek 8:45 – 9:45

        1.  

        Ślepowrońska Ewa

        Poniedziałek 12:00 – 13:00

        1.  

        Świedzińska Marzena

        Czwartek 13:00 – 14:00

        1.  

        Trentowska-Dudek Anna

        Wtorek 14:00 – 15:00

        1.  

        Trętowska Katarzyna

        Wtorek 11:45 – 12:45

        1.  

        Trojanowska-Pęksa Katarzyna

        Środa 11:45 – 12:45

        1.  

        Tułowiecka Agnieszka

        Piątek 12:00 – 13:00

        1.  

        Tyszka Anna

        Piątek 15:40 – 16:40

        1.  

        Wajszczyk Zbigniew

        Poniedziałek 12:00 – 13:00

        1.  

        Wesołowska Izabela

        Piątek 12:45 – 13:45

        1.  

        Witkowska Ewa

        Czwartek 14:00 – 15:00