• Egzamin Ósmoklasisty

• marzec - maj 2021
          • KONSULTACJE DLA UCZNIÓW KLAS 8

Zapraszamy uczniów klas 8 na konsultacje z przedmiotów egzaminacyjnych:

Język polski:

• poniedziałki od 1420 do 1505 - pani Emilia Kukwa
            • środy od 1430 do 1515 - pani Lilianna Kuczyńska

Matematyka:

• poniedziałki od 1610 do 1655 - pani Anna Tyszka
            • wtorki od 1545 do 1630 - pani Magdalena Karpińska

Język angielski:

• czwartki od 1600 do 1645 - pani Ewa Ślepowrońska

Zainteresowanych prosimy o kontakt z nauczycielem prowadzącym zajęcia.

Wszystkie spotkania dobywają się w sali 21.

Prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego.

• 17.-19.03.2021

Egzaminy próbne na podstawie arkuszy przygotowanych przez CKE

W dniach 17 -19 marca br. w szkole zostaną w sposób stacjonarny przeprowadzone ponownie egzaminy próbne dla klas ósmych. Uczniowie tym razem będą pracować na arkuszach przygotowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, które uwzględniają zmiany w wymaganiach wprowadzone na ten rok szkolny.

Uczniowie powinni dostosować się do zasad reżimu sanitarnego - nie przychodzić, gdy mają objawy choroby, dezynfekować/myć ręce, zachowywać dystans itp.

20210217_E8_Test_diagnostyczny_202102171402.pdf

• 25.02.2021

Zmiana deklaracji językowej

Przyjęcie od rodziców uczniów informacji o zmianie języka obcego na inny nauczany w szkole.

• 10. - 12.02.2021

Egzaminy próbne

W dniach 10 - 12 lutego odbędą się egzaminy próbne dla uczniów klas ósmych.

Szczegółowy harmonogram został wysłany do zainteresowanych za pomocą e-dziennika.

• 25.11.2020

Oświadczenia rodziców

Przyjęcie oświadczeń rodziców uczniów o korzystaniu albo niekorzystaniu podczas egzaminu z dostosowań wskazanych przez radę pedagogiczną.

• 15.10.2020

Przyjęcie opinii z PPP oraz zaświadczeń

Przyjęcie od rodziców uczniów zaświadczeń o stanie zdrowia oraz opinii poradni psychologiczno-pedagogicznych (w przypadkach losowych również później, niezwłocznie po ich otrzymaniu).

• 30.09.2020

Deklaracje językowe

Uczniowie składają do dyrektora szkoły deklaracje, jaki język obcy nowożytny będą zdawać na egzaminie ómoklasisty.

Mogą wybrać tylko między językami nauczanymi w szkole, czyli między językiem angielskim a językiem niemieckim.