• Uwaga Uczniowie!

      28.11.2020

       

      Zbliża się Finał WOŚP (10.01.21). Nasza szkoła włącza się w jego organizację.

      Zapraszamy do pracy jako wolontariusze i wspierania działań prowadzonych przez MDK.

      Chętni uczniowie klas 7 – 8 mogą się zgłaszać (wysyłając wiadomość na Librusie) do p. Lilianny Kuczyńskiej do dnia 30.11.20 r.

      Samorząd Uczniowski

     • Samorząd Uczniowski… w akcji

      03.11.2020

       

      W pierwszym tygodniu października najmłodsi uczniowie szkoły w demokratycznych wyborach wybrali swoich reprezentantów do pracy w Samorządzie Uczniowskim. To zaszczytna, ale i odpowiedzialna praca. Wszyscy kandydaci przedstawili ciekawe pomysły i zadania. Najwięcej głosów zdobyli uczniowie: Szymon Dz. III a, Nadia S. III a, Mateusz J. II b.

      Z okazji Dnia Kropki przedstawiciele SU zainicjowali inspirujące zabawy, a z okazji Tygodnia Głuchych i Niedosłyszących przekazali wszystkim garść przydatnych informacji o tych niepełnosprawnościach.
      14 października, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Mały Samorząd Uczniowski złożył najlepsze życzenia Dyrekcji Szkoły i Nauczycielom.

      W przeddzień Wszystkich Świętych - członkowie Samorządu Szkolnego wraz z klasą III a i p. Beatą Sochocką-Lipską - w imieniu całej społeczności szkolnej - zapalili znicze pod tablicami i pomnikami pamięci znajdującymi się w pobliżu szkoły. W ten sposób oddano cześć zmarłym poległym za wolność Ojczyzny.

      Przed nami kolejne zadania, będziemy Was o nich informować na bieżąco. Pragniemy też przekazać Wszystkim Koleżankom i Kolegom oraz Nauczycielom klas IV – VIII, którzy uczą się zdalnie serdeczne pozdrowienia.

       

      SU z opiekunkami Katarzyną Brzostek i Justyną Jakubczyk